اخبار و مقالات  

از سرمایه گذاری کره جنوبی استقبال می کنیم

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو؛ علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در بدو ورود به کره جنوبی در جمع خبرنگاران گفت: این نشست ابتکاری است که از سال پیش شروع شده و ایران نیز نقش فعالی داشته تا این سازمان شکل بگیرد.
 
وی افزود: روسای مجالس آسیا و بخشی از اروپا همکاری هایی را برای توسعه و حل مشکلات منطقه پیگیری می کنند.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به شرایطی که در عرصه بین المللی وجود دارد، اینگونه نهادها و سازمان هایی که می توانند بسط پیدا کنند و از یک قاره هم فراتر بروند، می توانند به مسائل امنیت پایدار در منطقه و توسعه در روابط اقتصادی کشورها کمک کنند.
 
لاریجانی اظهار داشت: درخصوص سرمایه گذاری اقتصادی، استفاده از انرژی و مسائل امنیتی که منطقه را درگیر کرده است، مسائل لازم در این نشست مطرح می شود و امیدواریم اساسنامه این کنفرانس شکل بگیرد تا بتواند فعالانه تر به مسائل اوراسیا بپردازد.
 
وی گفت: دیدارهایی با مقامات کره ای و روسای مجالسی که در این اجلاسیه حضور پیدا می کنند، انجام خواهد شد و محور مهم این دیدارها توسعه روابط ایران با کره جنوبی و سایر کشورهای حاضر است.
 
وی خاطر نشان کرد: با توجه به شرایطی که مهیا شده و زمینه هایی که برای سرمایه گذاری ایجاد شده است، از سرمایه گذاری کره جنوبی نیز استقبال می کنیم.

0.0
Last Modified: Wednesday 28 June 2017 02:37
Related Articles: پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری اعتماد بانک ملی الکترونیکی می شود پرداخت بیش از ۱۰ میلیارد ریال حمایت‌تشویقی به محققان نانو
اقتصاد ایران

هیچ کامنتی ثبت نگردیده است

کامنت خود را بگذارید ...

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد